Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiralık L1 Belgesinde Yeni Dönem
#1
Kiralık L1 Belgesinde Yeni Dönem
L1 belgesi kiralamak isteyen kişilerin ve tüzel kişilerin bir numaralı tercihi olan firmamız, L1 belgesinde ödeme kolaylıklarıyla yeni bir dönem açmıştır. L1 belgesi almak isteyen kişilerin bazı şartları taşıması ve bazı evrakları bulundurması gereklidir. Tüm bu işlemler ve prosedürler, mevzuata uygun şekilde yapılmaktadır. Kiralık L1 belgesi söz konusu olduğunda akla ilk gelen firma olma özelliğini taşımaktayız. Ayrıca, L1 belgesinde de K1 belgesinde size ödeme kolaylıkları sunuyoruz. L1 belgesi, ticari amaçla yurt içi lojistik işletmeciliği yapacak olan kişilerin bulundurması gereken yetki belgesidir. Bu belgenin taşınması zorunludur ve yıllık kullanım hakkının kiralanması mümkündür.
L1 Belgesi Nasıl Alınır?
L1 belgesi almak isteyen kişilerin değişmeyen tercihi olan firmamız, mevzuata uygun şekilde hareket etmektedir. Buna göre, L1 belgesi almak için gereken şartlar şu şekilde sıralanmaktadır:
1.150.00 TL kayıtlı sermayenizin olması
2.Ticaret odasına kayıtlı olmanız
3.Merkeze ait en az 1000 metre kare kapalı veya açık alanınızın olması
4.Bu alnın yükleme, boşaltma, tasnif, satış gibi hizmetlere elverişli olması
L1 belgesi kiralama şartları bu şekilde sıralanmaktadır. L1 belgesi kiralamak isteyen kişiler, bu şartlara uygunluk gösterdiği takdirde ücreti ödeyerek belge sahibi olabilir.
L1 Belgesi Ücretler:
Kiralık L1 belgesi fiyatı gibi konular da hem tüzel kişilerin hem gerçek kişilerin merak konusudur. Bu ücretler de mevzuatça belirlenmektedir. Buna göre, 193.772 TL gereken L1 belgesi, ücretin ödenmesi ve şartların taşınmasıyla alınabilmektedir. Aynı zamanda, sahip olduğunuz tüm araçların bu belgeden faydalanmasını isterseniz, her araç için 90 TL ücreti olan taşıt tanıtım kartı almanız gerekmektedir. Kiralık L1 belgesi almak isteyen kişilerin değişemeyen adresi olan firmamız, bu ücretleri öderken size çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. L1 belgesi ne işe yarar sorusu, K1 belgesinden çok daha geniş bir şekilde cevaplanmaktadır. Bu yüzden L1 belgesinin K1 belgesini de kapsadığından bahsetmek mümkündür. L1 belgesi ücretini, kredi kartıyla ve taksit imkanlarıyla ödemeniz mümkündür. Ayrıca kefil ve senet gibi şartları da istemeyerek size kolaylık sunuyoruz.
Reply
Thanks given by:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)