Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evden eve nakliyat
#1
[Image: zen-nakliyat-e1547306550743.jpg]

Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınız eski evinizden alınarak yeni evinizin içine döşenir.
İstanbul'un tüm ilçelerinde evden eve nakliyat, ofis taşıma hizmetlerinde taşımacılık sektöründeki son teknoloji üretimi ekipmanlarla ve uzman deneyimli personellerimizle destek veriyoruz.
Evden Eve Nakliyat firmaları arasından sıyrılarak kaliteli evden eve nakliyat hizmet anlayışı ve çözüm odaklı hizmetiyle ayrılan Zen Nakliyat müşterilerine sigortalı, asansörlü ve ambalajlı nakliyat hizmeti vermektedir.

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızın paketlemesi sizin için görevlendirmiş olduğumuz personeller tarafından yapılır ve gerekli kaplama malzemeleri ile sağlanır. Eşyalarınızın ambalajlı olarak taşındığı için muhtemel zararlara karşı korunmuş olur.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde eşyalarınız sigortalanarak taşınır. Bu sebeple taşınma süreciniz boyunca kazalara karşı korunmuş olur.

Zen Nakliyat, evden eve nakliye sektöründe 12 yıldır faliyet göstermektedir. Sektörde uzun süre hizmet vermenin kazandırmış olduğu deneyimle müşterilerine üst düzey profesyonel hizmet sunmaktadır.

Nakliyat sektöründe kusursuz hizmet ve maksimum müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eden firmamız uzman ekip, teknolojik teçhizat ile hizmet vermekte olup taşımacılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek birçok yeniliği müşterilerimize sunmaktayız.

Misyon
Nakliyat hizmetinde kullanılan güncel teknolojileri sağlayarak evden eve taşımacılık hızlı çözümler üreterek müşterilerimize taahhüt ettiğimiz hizmeti eksiksiz ve kusursuz yerine getirmek en önemli kuralımızdır.
Vizyon
Nakliyat sektöründe ev ve ofis taşımacılığı alanında şıbelerimizi İstanbul dışında 81 ile taşıyarak Türkiye'de 1 firma konumuna yükselmeyi amaçlıyoruz.


İletişim Whatsapp; 05541682870
Reply
Thanks given by:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)