Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iyi Kamp Vakti
#1
Kamp Vakti
 
 
 
Kamp yapmak istiyor fakat güzel yer bulamıyor musunuz? Kamp arkadaşları mı arıyorsunuz? Kamp yaparken yenisiniz ve hiçbir şey bilmiyor musunuz? Kampta yapılması gerekenler, çakmak olmadan ateş yakmak, ekipmanlar vs. detaylı tüm bilgilere ve kamp hakkında tüm sorularınıza Kamp Vakti sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemiz http://www.kampvakti.com olarak ücretsiz kamp hakkında bilgi verirken, kampçıları bir araya toplandıracak platform sağlıyoruz. Sitemize giriş yapan kampçılar yorumlardan birbirleri ile tanışırken, benzersiz bilgileri de vermektedirler.
 
Kamp Vakti sitemizde yer alan makaleleri okuyarak kamp hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz ve arkadaşlar edinebileceğiniz özel platform ile ücretsiz yararlanabilirsiniz. Sitemizde görebileceğiniz üzere kamp hakkında tüm detaylar bulunuyor. Kamp için gerekli malzemeler, kamp için kıyafet seçimi, kampta alınması gereken ekipmanlar, kampta çakmak olmaz ise nasıl kolayca ateş yakabiliriz, kampta hangi yiyecekler yenmeli ve hangileri daha çok tok tutar gibi detaylarını görebilirsiniz. Sitemizde şayet sorularınız var ise mutlaka yorumdan belirtiniz.
 
Böylelikle biz ya da tecrübeli kampçılar yorumla bilgi verebileceği gibi kamp gruplarına katılarak yazları daha dolu bir şekilde geçirebilirsiniz. Kamp Vakti sitemiz sayesinde kampla ilgili her bilgiye ulaşabilirsiniz.
Reply
Thanks given by:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)