Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hostages Dizi Tavsiye
#1
Video 
Komplo, akıl oyunları ve hayatta kalma içgüdüsü hepsi bu dizide. Bir gerilim dizisinde olması gereken her şey Hostages’de olduğunu görüyoruz. Hollywood’un ünlü yapımcısı olan Jerry Bruckheimer yine el attığı bir işi ilgi noktası yapmayı başarıyor. Dizi israil yapımı olan Bnei Arabu dizisinden esinlenerek çekilmiştir. [color=rgba(12, 184, 182, 0.9)]https://www.dizisel.com/netflix-dizi-onerileri/[/color]
Dr. Ellen Sanders ve ailesinin, FBI ajanı olan Duncan Carlisle tarafından rehin alınmaktadır. Sanders ailesi bir anda kendilerini siyasi bir komplo ve kaosun içinde bulmaktadırlar. Ajan Carlisle, doğru nedenler ile hep yanlış şeyler işlere bulaşan, çaresiz kalmış bir ajan olarak görev almaktadır. Sanders‘lar ise kendi evlerinde başlarına neler geleceğini bilmeden esir düşmüşlerdir. Biraz zaman geçtikten sonra Carlisle‘ın onları hangi sebeple esir aldığı ortaya çıkmaya başlayacaktır. Sanders, oldukça başarılı ve idealist bir doktordur ve önümüzde ki günlerde Amerika başkanını ameliyat edecek ve iyileşmesi elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Ajan Duncan Carlisle ise Ellen‘dan Başkan’ı ameliyat sırasında öldürmesini istemektedir. Dr. Ellen Sanders, Başkan ve ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
Hostages dizisinin finali yapıldı ve biten diziler arasında yerini almış oldu. Sürekli değişen olaylar, oyun içinde oyunlar ve bitmek tükenmek bilmeyen komplolarla türdeş dizilere taş çıkarttığını sizlere söylememiz gerekiyor. Sürekli yabancı dizi izliyorsanız [color=rgba(12, 184, 182, 0.9)]https://www.dizisel.com/yabanci-dizi-onerileri/[/color] ve benzer türden dizilerin hayatınızın 2-3 yılını işgal edip sonunda sizi tatmin etmeyen bir sonla sizi hayal kırıklığına uğrattığı zamanlar mutlaka olmuştur.

Hostages bu manada bir sezona içerik ve kurgu bakımından oldukça geniş bir dizidir. Sizi gereksiz detaylarla yormadan sürekli dizide geçen olayların bir parçasıymış gibi hissettirmeyi başarmaktadır.

Sona gelecek olursak Hostages dizisi politik – gerilim türündeki dizileri sevenler için mutlaka izlenmesi gereken başarılı bir dizidir.

Kaynak: [color=rgba(12, 184, 182, 0.9)]https://www.dizisel.com[/color]
Reply
Thanks given by:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)